2020-06-03

Udana współpraca w Katowicach z pracownią stolarską „Stokan” i nasze blaty kuchenne z kamienia

 

Zakład kamieniarski „Jaskiniowiec” Bielsko Biała często współpracuje z uznanymi markami, żeby stworzyć idealne wnętrze dla nawet najbardziej wymagających przestrzeni.

Są to:

  • stolarze
  • biura projektowe
  • architekci
  • deweloperzy

O możliwościach współpracy można poczytaj tutaj

Poniżej efekt naszej współpracy z pracownią „Stokan” z Czechowic-Dziedzic, która specjalizuje się w zagospodarowaniu przestrzeni przede wszystkim w kuchniach.

Wnętrze zdobi granit Whiskont White, który został tu użyty na blaty i cokół ścienny (czasem zwany kamiennym fartuchem pomiędzy meblami). Klienci na blaty najczęściej wybierają granity i konglomeraty na bazie piasku kwarcowego tzw. kwarcyty, a na aranżacje ścienne spieki kwarcowe.

 

blaty kuchenne z kamienia

 

blat z kamienia

 

blat kamienny

 

Nasze zadanie polegało na stworzeniu i montażu blatów kuchennych z kamienia na terenie Śląska. Bardzo często pracujemy na tym terenie i wykonujemy blaty kuchenne w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu, Bieruniu, Imielinie, Tychach, Oświęcimiu i innych pobliskich miejscowościach.

Zgodnie z planem wspólnie wypracowanym z zamawiającym. Całość zrealizowaliśmy na terenie Katowic, aż na 6-piętrze. Na zdjęciach blaty kuchenne kamienne naszego autorstwa.

W naszej pracowni kamieniarskiej możesz wybrać wymarzony kamień ze wzornika online albo odwiedzić nas w naszej siedzibie i zdecydować czy granitowy blat kuchenny, czy marmurowy blat kuchenny będzie najlepszym wyborem. Jeżeli nie masz dużej wiedzy na temat materiałów, nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni kamień na blat kuchenny, który sprawdzi się przez wiele lat i posłuży przez pokolenia.

Wspólnie zaprojektujemy idealny blat kamienny do kuchni, ale także kamienną wyspę kuchenną, czy inne elementy wykończenia wnętrz związane z naturalnymi surowcami.

Wierzymy, że takie wnętrze zapewni gospodarzom idealne warunki do gotowania i miłych spotkań.

Jeżeli potrzebujecie naszego wsparcia w takim zakresie, prosimy do kontaktu na biuro@jaskiniowiec.pl i odwiedzenia naszych realizacji.

W ramach prac kamieniarskich obsługujemy i montujemy blaty kuchenne kamienne w rejonie Śląska i Małopolski: Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Pszczyna, Tychy, Oświęcim, Kęty, Wadowice, Andrychów i wiele innych.

Naszą aktywność możecie także śledzić na Facebook'u, Instagramie, a nawet Pintereście.