Promocje

W tej zakładce znajdziesz informacje na temat aktualnych rabatów, zniżek, ofert specjalnych, które oferuje kamieniarstwo Jaskiniowiec Bielsko-Biała:

 

Promocja na granit na schody kamiennehttps://jaskiniowiec.pl/promocja-na-schody

 

 

Promocja na materiał na paprapety z kamieniahttps://jaskiniowiec.pl/parapety-kamienne---promocja

 

 

Promocja na kamień cięty i elementy z kamienia: naturalnego: https://jaskiniowiec.pl/promocja-oferta

 

 

Oferta specjalna na marmur i kwarcyt w atrakcyjnej cenie: https://jaskiniowiec.pl/oferta-specjalna

Szukasz atrakcyjnych ofert, zniżek i materiałów z kamienia naturalnego? Przykładowo chodzi o schody na promocji, schody granitowe w dobrej cenie, a może kamień naturalny na blat kuchenny, czy kamienny blat łazienkowy. Dobrze trafiłeś, mamy propozycje na takie specjalne okazje.

Właśnie tutaj trafisz np. na granity w okazyjnych cenach potrzebne do stworzenia schodów kamiennych wewnętrznych i schodów kamiennych zewnętrznych.
Mamy także kilkanaście rodzai końcówek płyt, z których łatwo będzie upiększyć Twój dom o 
parapety zewnętrzne kamienne oraz/lub parapety wewnętrzne kamienne. U nas z pewnością łatwo wybierzesz wymarzony kamień na parapety. Chętnie pomożemy z projektem, montażem i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Mamy także kamień cięty, które idealnie sprawdzi się do stworzenia posadzki kamiennej wokół domu, czy na działce. Jest także bardzo popularny kamień dekoracyjny na wyprzedaży.

Są też marmury i kwarcyty, które będą idealnymi na super trwałe blaty łazienkowe lub użyta jako obudowy wanien i zlewów kamiennych.