Praca

Szukasz pracy w branży kamieniarskiej?

Sprawdź nasze ogłoszenie.

Kamieniarz, pomocnik kamieniarza

Zatrudnimy kamieniarza pomocnika kamieniarza w zakładzie kamieniarskim w Bielsku-Białej „Jaskiniowiec”.

Poniżej szczegóły.

Zapewnimy:

  • umowę o pracę (pełny etat)
  • wdrożenie w obowiązki i standardy marki
  • pracę cały rok (niesezonową)
  • dobrą pensję, uczciwe warunki i premie
  • wesołą atmosferę

Nad czym będziemy razem pracować:

  • blaty kamienne, schody kamienne czy parapety z kamienia naturalnego - zajrzyj tutaj i sam zobacz, jak pracujemy
  • praca z różnymi materiałami, takimi jak: granit, marmur, piaskowiec, spieki kwarcowe
  • praca z maszynami ułatwiającymi obróbkę i specjalistami, którzy pomogą w każdym przypadku
  • działanie według planu lub szczegółowego projektu
  • cięcie kamienia zgodnie z wytycznymi

Co jest potrzebne z Twojej strony:

  • doświadczenie jako kamieniarz min. 2 lata, jeżeli chcesz zostać pomonikiem zazanacz w wiadomości do nas
  • chęci i otwartość
  • doświadczenie w produkcji blatów i elementów z kamienia naturalnego
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć pracy długoterminowej
  • samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zatrudnimy kamieniarzy z okolic: Kęty, Andrychów, Wadowice, Pszczyna, Oświęcim, Żywiec, Skoczów, Wisła i Czechowice-Dziedzice.

Prześlij CVna biuro@jaskiniowiec.pl lub aplikuj poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

   Przesyłam CV