Parapety kamienne - promocja

Parapety z kamienia – promocja do wyczerpania zapasów


Nasz zakład kamieniarski z Bielska-Białej proponuje promocje i duże zniżki na:

  • parapety zewnętrzne kamienne
  • parapety wewnętrzne kamienne

Oczywiście w grę wchodzi projekt, wykonanie i montaż. Ulubiony, wymarzony kamień na parapety zewnętrzne i parapety wewnętrzne z kamienia możesz wybrać z poniższych przykładów:

parapety promocje

 

Gwarantujemy, że kamień na parapety, który oferujemy pochodzi z oryginalnego źródła i jest najwyższej próby. Wystarczy, że podasz nam numer i oczekiwaną wielkość (mniej więcej na miejscu dokładnie co do centymetra dogramy rozmiary kamiennych parapetów), a dostaniesz wycenę z informacją, co, jak i kiedy :).

Parapety z granitu cieszą się największą popularnością, dlatego przygotowaliśmy specjalne ceny takich właśnie kruszców:
    • granit Foxy White
    • granit Rosa Beta

Na promocję wrzucamy też konglomerat Botticino, część z Was ceni go nawet bardziej niż inne materiały na parapety kamienne.


Zastanawiasz się, jak wyglądają gotowe i zamontowane parapety z kamienia? Kliknij www.jaskiniowiec.pl/parapety i sprawdź.

Ile kosztuje parapet kamienny w promocji?

U nas ceny parapetów granitowych i innych parapetów kamiennych zaczynają się od kwoty 100 zł za element gotowy do montażu z odpowiednimi profilami, wykończony przez naszych specjalistów w nowoczesnym parku maszynowym. Cena jest sporo niższa niż zwykłych parapetów w sieciówkach i sklepach, które najczęściej mieszczą się w pobliżu dużych galerii handlowych o czym nie każdy wie.

parapety z piaskowca


Oczywiście im droższy i bardziej egotyczny materiał wybierzecie tym cena będzie wyższa, ale nie koniecznie wyższa niż drewnianych, czy stworzonych ze sztucznych komponentów. Zauważyliśmy, że jest wiele mitów na temat cen elementów z kamienia w porównaniu z innymi materiałami, ale to temat na inny wpis ;). Najlepiej sprawdzić wszystko osobiście. Porównać nie tylko koszty parapetów kamiennych na wymiar z innymi, ale i sprawdzić gwarantowną trwałość na przestrzeni lat.

parapety granit

parapety kamienne

Przykładowe ceny parapetów granitowych w Jaskiniowcu:
Kamienne parapety o szerokości 20 cm, długości do 100 cm z dowolnego materiału, który jest w promocji to 100 zł, a długości powyżej 100 do 150 cm 130 zł. W przypadku mniej standardowych wymiarów potrzebna będzie wycena indywidualne, ale zapewniamy, ze jesteśmy w stanie wyciąć każdy oczekiwany format kamienia. Jak widać parapet z granitu i wysoka cena to nie zawsze sprawa oczywista. A na parapety kamienne zewnętrzne tym bardziej warto użyć materiału, który jest solidny i przetrwa bez uszczerbku wiele lat. Parapety z granitu zewnętrzne to także korzyści wizualne i dobrze zakomponowany np. parapet kamienny czarny może pięknie kontrastować z jasną ścianą, czy elewacją budynku.

Cennik porównawczy granitów: Foxy White i Rosa Beta o grubości 2 cm:

Rozmiar 92x30 cm 122 x 30 cm 150 x 30 cm 182 x30 cm
Cena parapetu w sieciówce 108 zł 148 zł 188 zł 218 zł
Cena kamiennego parapetu u nas 100 zł 140 zł 180 zł 210 zł

Cennik porównawczy konglomeratu: Cristal White o grubości 2 cm:

Rozmiar 92x30 cm 122 x 30 cm 150 x 30 cm 182 x30 cm
Cena parapetu w sieciówce 198 zł 258 zł  318 zł 378 zł
Cena kamiennego parapetu u nas 160 zł 220 zł 275 zł 330 zł

Cennik porównawczy konglomeratu Botticino o grubości 2 cm:

Rozmiar 92x30 cm 122 x 30 cm 150 x 30 cm 182 x30 cm
Cena parapetu w sieciówce 148 zł 198 zł 238 zł 278 zł
Cena kamiennego parapetu u nas 115 zł 150 zł 185 zł 220 zł

 

Powyższe wymiary są najpopularniejszymi, na które można trafić w salonach i sklepach sieciowych.

My możemy wyciąć na dowolną długość i szerokość (obliguje nas tylko wymiar płyt) wymiar, które sobie życzysz. Kliknij tutaj i wybierz dowolną formę kontaktu, żeby zamówić wymarzone parapety ;).

Wykonujemy także parapety z piaskowca.

Najlepiej będzie jeżeli nas odwiedzisz w Bielsku-Białej i z bliska przyjżysz się kamieniom, jeżeli taka możliwość jest możliwa.

Zapraszamy, kamieniarstwo „Jaskiniowiec”.