2022-12-19

Nowość – płyty granitowe Fantasy Gold 

Granitowe płyty kamienne Fantasy Gold są już dostępne w naszym zakładzie kamieniarskim w Bielsku-Białej. To kamień naturalny klasy premium. Żółto-złote barwy będą gratką dla wielbicieli luksusowych wnętrz. Architekci i dekoratorzy wnętrz na całym świecie korzystają z jego walorów. Zarówno wytrzymałości, jak i tych wizualnych. Ten granit jest wyjątkowo twardy, a do tego nie nasiąka wilgocią oraz jest odporny na warunki atmosferyczne, gdy zastosujemy go na zewnątrz.

 

płyty granitowe

Granit Fantasy Gold

Ze względu na te zalety jest często stosowany w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Odporność na mróz i upał daje wiele możliwości użycia go jako posadzki kamiennej, a wewnątrz jest świetny do ogrzewania podłogowego. Granit ten świetnie akumuluje ciepło, co wpływa na takie właśnie zastosowania.

 Trwały połysk i antypoślizgowe atuty dają szerokie pole manewru w aranżacjach typu:

  • blaty kuchenne granitowe
  • kominki z granitu
  • cokoły granitowe
  • lamperie granitowe na ścianie i inne okładziny ścienne z granitu
  • elewacje z kamienia naturalnego, czyli kamień naturalny elewacyjny zastosowany na zewnątrz
  • parapety granitowe – tutaj warto zajrzeć na naszą promocję: kliknij tutaj
  • blaty łazienkowe granitowe
  • podłogi granitowe
  • posadzki granitowe – zastosowanie kamienia naturalnego na zewnątrz

Od tego jak wykończymy płyty: polerowanie, płomieniowanie i inne opcje obróbki kamienia naturalnego będzie zależeć zastosowanie Fantasy Gold w Waszych wnętrzach. Ten złoty granit przepuszcza światło i dzięki temu świetnie prezentuje się w łazienkach, czy w sklepach i hotelach. Blat kamienny czy lada kamienna wykonane z takiego kruszcu są niezwykle efektownym podkreśleniem całości aranżacji danego wnętrza. 

Dodatkowy atut posiadania kamienia naturalnego w nieruchomości jest oczywisty. Jeżeli urządzamy apartamenty, mieszkania i inne lokale przeznaczone do zamieszkania, ich wartość automatycznie wzrasta. Wiążę się to zarówno z inwestowaniem, ale i komfortem użytkowania np. najemcy.

Skała Fantasy Gold jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, co w trakcie codziennej rutyny w przypadku blatów jest niezwykle ważne. Surowiec cechuje także maksymalnie niska ścieralność, co w praktyce oznacza, że nie zmieni się on znacząco przez setki lat.

kamień naturalny

Jeżeli szukasz wymarzonego kamienia, zajrzyj tutaj. Obejrzyj różne płyty granitowe na zewnątrzpłytki granitowe na zewnątrz. Wybierz kamień i daj nam znać, co z niego robimy. Możesz nas też odwiedzić i obejrzeć z bliska kuczce w Bielsku-Białej.

Zapraszamy serdecznie ;).