2021-03-12

Na pewno niejednokrotnie jesteście właścicielami wymarzonych mebli np. kuchennych, zanim pomyślicie o ich przyszłości pod kątem aktualnych i kolejnych przeróbek.

Bardzo często pochodzą z wybranej sieci sklepów np. Ikea, BRW, czy Abra.

Mogą to być także mniejsze sklepy meblowe. A ten pierwszy blat może być wykorzystywany niekoniecznie, jako wyspa w kuchni w domu, ale także w recepcji np. hotelowej, w restauracji czy klubie. Pewnie nie każdy ma świadomość, że w przypadku utraty jego użyteczności i wizualnych aspektów nie zawsze trzeba wymieniać całą konstrukcję. Skoro mamy dedykowany układ warto przemyśleć użycie czegoś niezniszczalnego.

 


Na infografice możecie zobaczyć gotową kuchnię, która powstała w wyniku połączenia granitu „Steel Grey” w strukturze Antico (wariant płomieniowany i szczotkowany) z meblami z Ikei, które wcześniej poskręcał sam właściciel.

 

Jak widzicie, kamień naturalny zawsze zdaje egzamin i można go wykorzystać w różnych momentach jako pierwszy, lub wymieniając stare zużyte kuchenne blaty np. ze sklejek, czy sztucznych, drewnopodobnych, do tego często mniej bezpiecznych na zabrudzenia i uszkodzenia lub łatwopalnych materiałów.

Dbając o piękno i wpuszczając naturalny kamień do własnych wnętrz, dbacie także o bezpieczeństwo i przyjemność korzystania z takiego blatu, lady czy innego elementu małej architektury.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy i kontaktu. Działamy w rejonie Śląska i Małopolski:

Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Cieszyn, Gliwice, Kraków, Wadowice, Kęty, Żywiec, Andrychów, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Pszczyna, Oświęcim, Bytom, Sosnowiec, Katowice, Bieruń.